אתר סים וירטואלי
חיפוש
דף הבית » טופ 10 » חברת הכרייה נתניה: סקירה מקיפה

חברת הכרייה נתניה: סקירה מקיפה

2023-09-16 13:19:00+02:00

היכרות עם חברת הכרייה נתניה

חברת הכרייה נתניה היא אחת מחברות הכרייה המובילות בעולם. מטה החברה נמצא בנתניה, ישראל ופעילות בלמעלה מ-20 מדינות. החברה עוסקת בהפקה של מגוון מינרלים, לרבות זהב, נחושת ועפרות ברזל. חברת הכרייה נתניה היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

פעילות חברת הכרייה נתניה

חברת כריית נתניה עוסקת בהפקה של מגוון מינרלים, ביניהם זהב, נחושת ועפרות ברזל. לחברה פעילות ביותר מ-20 מדינות, כולל ארצות הברית, קנדה, מקסיקו, פרו, צ'ילה ודרום אפריקה. כמו כן, החברה עוסקת בחיפושים ופיתוח של פרויקטי כרייה חדשים. לחברת הכרייה נתניה דגש רב על בטיחות והגנת הסביבה. החברה הטמיעה מספר מערכות בטיחות ואיכות סביבה על מנת להבטיח שפעילותה מתנהלת בצורה בטוחה ואחראית. החברה גם מחויבת לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלה ויישמה מספר יוזמות להפחתת הפליטות שלה.

השפעת חברת הכרייה נתניה על הכלכלה העולמית

חברת הכרייה נתניה היא אחת מחברות הכרייה המובילות בעולם ובעלת השפעה משמעותית על הכלכלה העולמית. לפעילות החברה השפעה ישירה על הכלכלה העולמית, שכן היא עוסקת בהפקה של מגוון מינרלים, המשמשים במגוון תעשיות. לפעילות החברה גם השפעה עקיפה על הכלכלה העולמית, שכן המינרלים שהיא מפיקה משמשים לייצור מגוון מוצרים, הנמכרים לאחר מכן בשוק העולמי. חברת הכרייה נתניה היא גם מעסיקה מרכזית במדינות שהוא מפעיל. החברה מעסיקה אלפי עובדים בפעילותה, דבר המשפיע ישירות על הכלכלה המקומית. לחברה יש גם השפעה משמעותית על הכלכלה העולמית, שכן המינרלים שהיא מפיקה משמשים לייצור של מגוון מוצרים, הנמכרים לאחר מכן בשוק העולמי.

מחויבות חברת הכרייה נתניה לאחריות חברתית

חברת הכרייה נתניה מחויבת לאחריות חברתית ויישמה מספר יוזמות על מנת להבטיח שפעילותה תתנהל בצורה אחראית. החברה הטמיעה מספר יוזמות על מנת להבטיח שפעילותה מתנהלת בצורה בטוחה ואחראית. החברה גם מחויבת לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלה ויישמה מספר יוזמות להפחתת הפליטות שלה. החברה גם מחויבת לתמוך בקהילות המקומיות בהן היא פועלת. החברה הטמיעה מספר יוזמות לתמיכה בקהילות המקומיות, לרבות מתן הזדמנויות תעסוקה, השקעה בתשתיות מקומיות ומתן שירותי חינוך ובריאות.

סיכום

חברת הכרייה נתניה היא אחת מחברות הכרייה המובילות בעולם ובעלת השפעה משמעותית על הכלכלה העולמית. החברה מחויבת לבטיחות והגנת הסביבה ויישמה מספר יוזמות על מנת להבטיח שפעילותה תתנהל בצורה בטוחה ואחראית. כמו כן, החברה מחויבת לתמוך בקהילות המקומיות בהן היא פועלת ויישמה מספר יוזמות לתמיכה בקהילות המקומיות. למידע נוסף על חברת הכרייה נתניה ופעילותה, צפו בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן