אתר סים וירטואלי
חיפוש
דף הבית » טיסה לחול » Sim Sim: השוואה מהירה

Sim Sim: השוואה מהירה

2023-07-13 22:51:00+02:00

מה זה סים סים?

סים סים הוא חטיפים ישראלי פופולרי. זהו סוג של קרקר העשוי מקמח חיטה, שמן צמחי ומלח. הוא מוגש בדרך כלל עם מגוון תוספות, כמו גבינה, חומוס או טחינה. סים סים הוא חטיף פופולרי לילדים ומבוגרים כאחד.

סוגי Sim Sim

ישנם מספר סוגים שונים של Sim Sim זמינים. הסוג הפופולרי ביותר הוא ה-Sim Sim המקורי, שהוא קרקר רגיל. זנים אחרים כוללים Sim Sim בטעמים, כגון שום, בצל או גבינה. יש גם צורות וגדלים שונים של Sim Sim, כגון עגול, מרובע או משולש.

ערך תזונתי של Sim Sim

סים סים הוא חטיף בריא יחסית. הוא דל בקלוריות ובשומן, ומהווה מקור טוב לפחמימות. זה גם מקור טוב לסיבים, שיכולים לעזור לשמור על תחושת שובע לאורך זמן.

איפה למצוא Sim Sim

Sim Sim זמין באופן נרחב בסופרמרקטים ובחנויות הנוחות ברחבי ישראל. זה זמין גם באינטרנט, וניתן לשלוח אותו עד הבית.

סים סים מול חטיפים אחרים

Sim Sim הוא אלטרנטיבה בריאה יותר למזונות חטיפים אחרים, כגון צ'יפס או ממתקים. הוא נמוך בקלוריות ובשומן, והוא מקור טוב לסיבים.

סים סים נגד קרקרים אחרים

Sim Sim הוא אלטרנטיבה בריאה יותר לקרקרים אחרים, כמו מלוחים או קרקרים גרהם. הוא נמוך בקלוריות ובשומן, והוא מקור טוב לסיבים.

השוואה מהירה

סוג חטיף קלוריות שמן סִיב
סים סים 100 3 גרם 2 גרם
צ'יפס 150 7 גרם 1 גרם
ממתק 200 10 גרם 0 גרם
מלוחים 110 2 גרם 1 גרם
גרהם קרקרים 120 3 גרם 2 גרם

סים סים הוא חטיפים ישראלי פופולרי המהווה אלטרנטיבה בריאה יותר למאכלי חטיפים אחרים, כמו צ'יפס או ממתקים. הוא עשוי מקמח חיטה, שמן צמחי ומלח, ובדרך כלל מוגש עם מגוון תוספות, כמו גבינה, חומוס או טחינה. ישנם מספר סוגים שונים של Sim Sim זמינים, כגון Sim Sim המקורי, Sim Sim בטעמים וצורות וגדלים שונים. Sim Sim דל בקלוריות ובשומן, ומהווה מקור טוב לפחמימות וסיבים. ניתן להשיגו באופן נרחב בסופרמרקטים ובחנויות הנוחות ברחבי ישראל, וניתן לרכוש אותו גם באינטרנט. Sim Sim הוא אלטרנטיבה בריאה יותר לקרקרים אחרים, כמו מלוחים או קרקרים גרהם. הוא נמוך בקלוריות ובשומן, והוא מקור טוב לסיבים. סים סים הוא חטיף נהדר לילדים ולמבוגרים כאחד. זוהי אלטרנטיבה בריאה יותר למזונות חטיפים אחרים, ומהווה מקור טוב לסיבים. זהו גם חטיף נוח שניתן לרכוש בחנויות או באינטרנט. בין אם אתם מחפשים חטיף לעצמכם או לילדים שלכם, Sim Sim הוא אופציה מצוינת.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן